هلدینگ‌های اقتصادی زیرمجموعه وزارت تعاون به بروجرد هدایت شوند

هلدینگ‌های اقتصادی زیرمجموعه وزارت تعاون به بروجرد هدایت شوند

فرماندار بروجرد گفت: هلدینگ‌های اقتصادی سرمایه‌گذاری زیرمجموعه وزارت تعاون و کار به شهرستان بروجرد هدایت شوند.

لرستان|هلدینگ‌های اقتصادی زیرمجموعه وزارت تعاون به بروجرد هدایت شوند
 علی کورانی فر عصر امروز در آئین کلنگ زنی میدان اسب‌دوانی و سالن تیراندازی مجموعه ورزشی شهدای کارگر این شهرستان که با حضور معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد با بیان اینکه در سال‌های گذشته همه شهرستان‌های استان لرستان نتوانسته‌اند از امکانات، منابع و خدمات ارائه‌شده توسط نظام بهره‌مند شوند اظهار داشت: بسیاری از استان‌های کشور درگذشته زیرساخت‌های خود را با ارز ارزان‌قیمت ایجاد کرده‌اند. 
وی افزود: بر اساس نص صریح قانون اساسی در مورد بهره‌مندی همه استان‌های کشور از منابع موجود یا همان توازن منطقه‌ای، استان لرستان باید مقداری بیشتر از دیگر استان‌های برخوردار در کانون توجه قرار گیرد. 
فرماندار ویژه بروجرد بابیان اینکه شهرستان بروجرد قطب صنعتی و نخستین شهر صنعتی استان لرستان است عنوان کرد: مسائل کارگری و هزینه‌های تأمین اجتماعی در این شهرستان بسیار پرکاربرد است و به‌اصطلاح وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وزارتخانه‌ای عیالوار در این شهرستان است که مخاطبان بسیاری دارد. 
وی بیان کرد: معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در راستای سوق دادن هلدینگ‌های اقتصادی سرمایه‌گذاری زیرمجموعه وزارت تعاون و هدایت سرمایه‌گذاران به شهرستان بروجرد اقدام کند.